Lot 580
Indonesian Art Sale Online - 29 August 2019
Surjosoebroto Abdullah (1878-1941)

A sawah landscape/Een sawah-landschap

gesigneerd 'Abdullah' (linksonder)

aquarel op papier, 41,5x51,5 cm (met lijst: 62x71 cm)

Conditie: foxing, verder goed

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 120