Lot 14
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Simon Maris Wzn (1873-1935)

Zittende jonge vrouw met witte handschoen

linksboven get. en gedateerd juli 1917

olieverf op doek, 118x92 cm

€ 700,00
€ 900,00
€ 425,00

Huidig bod: € 425

Bied
Inclusief opgeld: €