Lot 650
Post-War & Contemporary Art Online - 17 oktober 2019
Lucebert (1924-1994)

gesigneerd en gedateerd 'Lucebert '48' (rechtsonder)

potlood op papier, 27x21 cm (52x45 cm)

Conditie: papier verkleurd en licht vlekkerig, zwarte stippen op het blad.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 200