Lot 2521
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Een Chinees porseleinen wucai vaas met figuren

19e eeuw, China

Gedecoreerd in famille verte met figuren in een pavilioen en in bootjes op een vijver. Deksel manco. Onderzijde gesigneerd met 6 karakter Kangxi merk, maar van latere datum (19e eeuw).

H 13,5 cm

Goede conditie; geen beschadigingen of restauraties geconstateerd.

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 300

Bied
Inclusief opgeld: €