Lot 7
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Hollandse School (eind 17e eeuw), omgeving Boschaert

Stilleven met rozen, tulpen, narcissen en granaatappel

olieverf op doek, 84x118 cm

€ 1.500,00
€ 2.500,00

Startbod: € 1.500