Lot 2578
Spring Auction: Asian, Interiors, Books & Prints 2019
Chinees porselein , 2 vazen

19e eeuw, China

Gedecoreerd in blauw wit met figuren. Gemerkt op onderzijde met 6 karakter merk.

H 17 cm

Goede conditie, geen beschadigingen geconstateerd.

€ 600,00
€ 1.200,00