Lot 5585
Najaarsveiling 2014
Een mahoniehouten schrijftafel

Engels, eerste helft 19e eeuw

rechthoekig model met uitschuifbaar schrijfgedeelte, onder de klep een schuifblad waaronder vele vakken, geheime laatjes en met twee uitklapbare tablets.

76x85x55 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.900,00

Hamerprijs: € 1.900