Lot 19
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Hollandse School (19e eeuw)

Landschap met koeherder, een kerkje in de achtergrond

olieverf op paneel, 54x70 cm

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 300