Lot 43
Online Only - Fine Art - juni 2019
Ton Kraayeveld (1955)

Transitpassage

gesigneerd met initialen en gedateerd 'TK '06' (rechtsonder) en betiteld (linksonder)

olieverf en potlood op papier, zonder lijst, 22x37 cm

The Kersten van Steenbergen Collection.
Provenance: Acquired directly from the artist.

€ 50,00
€ 100,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30