Lot 2563
Spring Auction: Asian, Interiors, Books & Prints 2019
Groot Kangxi blauw wit schotel Chinees porselein

17/18e eeuw, China

Floraal decor, gemerkt met artemisia blad.

D 34,5 cm

Gevorkte haarlijn en randschilfers.

€ 1.000,00
€ 1.500,00