Lot 2538
Spring Auction: Asian, Interiors, Books & Prints 2019
Een doucai bord, met bamboe, phoenix en draak

Kangxi/Qianlong periode, China

Fraai bord, gedecoreerd in onderglazuur blauw, met overglazuur famille verte en verguldsel.

D 22,7 cm

Randschilfers en restauratie aan achterzijde (niet te zien aan voorkant)

€ 800,00
€ 1.200,00