Lot 2506
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Chinese blauw witte Nanking Vaas

19e eeuw met bruin ingekrast zegelmerk

Balustervormige vaas met 2 prunustak handvatten en een blauw decor van foo-dogs/leeuwenhondjes tussen wolken en bliksem op een craquelé achtergrond.

H 44 cm.

Kleine randrestauratie

€ 250,00
€ 400,00

Startbod: € 240