Lot 5
Online Only - Fine Art - juni 2019
Anton Heyboer (1924-2005)

Soul Woman

meermaals gesigneerd en gedateerd 1983

fotocollage en gemengde techniek op papier, zonder lijst, 71x100 cm

Herkomst: Collectie Jaap Buitenhuis.