Lot 1
Online Only - Fine Art - juni 2019
Anton Heyboer (1924-2005)

De zelfbevestigende vrouw

gesigneerd met potlood (linksonder) en in de plaat gesigneerd en gedateerd 1980

ets met bruine drukverf, eigen druk, zonder lijst, afbeelding: 98,5x 51 cm, blad: 107x79 cm

Herkomst: Collectie Jaap Buitenhuis.