Lot 3
Online Only - Fine Art - juni 2019
Anton Heyboer (1924-2005)

De krachten die groter zijn, dan de liefde van man tot vrouw

gesigneerd met potlood (linksonder)

ets met bruine drukverf, eigen druk, zonder lijst, afbeelding: 99x 44,5 cm, blad: 107x79 cm

Herkomst: Collectie Jaap Buitenhuis.