Lot 5
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Europese School (19e eeuw)

Boeren met vee bij herberg aan een bergmeer / Farmers and cattle at a tavern near a mountain lake

olieverf op paneel, 53x70 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240