Lot 19
Corneille (1922-2010)

La Vie Verte II

met potlood gesigneerd en gedateerd '96 (rechtsonder)

kleurenlitho, genummerd 25/200, 32x26 cm (met lijst 60x50 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140