Lot 14
Alphons Freijmuth (1940)

Figuur

met potlood gesigneerd en gedateerd '82 (linksonder)

kleurenlitho, genummerd 69/200, 56x42 cm (met lijst 81x56 cm)

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 50