Lot 11
Corneille (1922-2010)

L'Oiseau né du Paysage II

met potlood gesigneerd en gedateerd '94 (rechtsonder)

zeefdruk, genummerd XXXV/L, 22x27 cm (met lijst 47x54 cm)