Lot 3
Corneille (1922-2010)

Compositie met vrouw, kat, slang en vogel

met potlood gesigneerd en gedateerd '96 (rechtsonder)

kleurenzeefdruk, genummerd 124/200, 36x30 cm (met lijst 59x50 cm)