Lot 176
Spring Auction: European Fine Art 2019
Louis Favre (1892-1956) (2x)

I. Naakt voorbereiden II. Bloemen in een blauwe vaas

de eerste gesigneerde en gedateerd 'L. Favre 30' (linksboven); de andere twee keer gesigneerd en gedateerd 'L. Favre 40' (linksonder en rechtsonder)

wax schilderij op papier (2), 19,5x17 en 26x18,5 cm (met lijst: 51x40 cm en 42x36 cm)

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 600,00
€ 800,00