Lot 177
Spring Auction: European Fine Art 2019
Louis Favre (1892-1956) (2x)

I. Een stilleven met druiven, een perzik en een kruik II. Een fruitstilleven

de eerste gesigneerd en gedateerd 'L. Favre 40' (rechtsonder); de andere gesigneerd 'L. Favre' (linksonder)

wax schilderij op papier (2), 19x14,5 en 16,5x20 cm (met lijst: 40x32 cm en 39x39 cm)

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 600,00
€ 800,00