Lot 179
Spring Auction: European Fine Art 2019
Louis Favre (1892-1956) (2x)

I. De fruitmand II. 'Savoie'

de eerste onduidelijk gesigneerd 'L. Favre' (rechtsonder); de andere gesigneerd en gedateerd 'L. Favre 1950' (middenonder)

wax schilderij op papier (2), 12,5x14,5 en 14x25 cm (met lijst: 32x31 cm en 38x45 cm) I: Gemaakt in 1940. II: Gemaakt in 1950.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 600,00
€ 800,00