Lot 589
Indonesian Art Sale Online - 29 August 2019
Han Kade (20e eeuw)

A flamboyant near the waterfront/Een flamboyant aan het water

gesigneerd 'Han Kade' (rechtsonder)

olieverf op board, 60x50 cm (met lijst: 66x55 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 120