Lot 551
Post-War & Contemporary Art Online - 17 oktober 2019
Tentoonstellingsposter - David Hockney

Artcurial (1979)

gesigneerd met potlood 'david hockney' (rechtsonder)

offsetlitho in kleur op papier, zonder lijst, bladmaat: 76x53 cm

Gedrukt in 1979 door Mourlot, Paris.

Conditie: scheur van ca. 5 cm aan de bovenkant.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 200