Lot 308
Spring Auction: European Fine Art 2019
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

A waterlock in a snow-covered village

signed 'J.H.Wijsmuller' (lower right)

oil on canvas, 67,5x98 cm

Provenance:
-With Kunsthandel R. Polak, The Hague.

Literature:
-A. Frenkel, A. Montens, '25 jaar kunsthandel Richard Polak, schilderijen en aquarellen 19e en begin 20e eeuw', Den Haag, 2001, ill. p. 185, as: 'Bij de sluis in de winter'.

€ 4.000,00
€ 5.000,00