Lot 12
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Theodorus van Oorschot (1910-1989)

Brabants binnenhuis

rechtsonder get. en gedateerd '51

olieverf op doek, 78x99 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180