Lot 3532
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Een Haags porseleinen koffie en theeservies

18e eeuw, gemerkt met een ooievaar, behalve de theebussen.

H 25 cm (koffiepot)

€ 900,00
€ 1.200,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900