Lot 287
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Naar Georg Philipp Rugendas (18e eeuw)

Een schermutseling / A cavalry skirmish

olieverf op doek, 57x75 cm

€ 900,00
€ 1.200,00

Startbod: € 900