Lot 286
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Naar Jan Victors (17e eeuw)

Een drukke marktdag / A busy day at the market fair

olieverf op doek, 83x105 cm

Vergelijk dit werk met / Please compare this lot to a painting by: Jan Victors (1619/20-ca.1676) sold at Sotheby's, London, 26 April 2007, lot 46.

€ 1.200,00
€ 1.400,00

Startbod: € 1.200