Lot 243
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Jan Kruysen (1874-1938)

Brabants boerendorp

l.o. get. 'J Kruysen' en gedateerd Meyel 1918

olieverf op doek, 45x53 cm

€ 100,00
€ 200,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100