Lot 67
Spring Auction: European Fine Art 2019
Cornelis Raaphorst (1875-1954)

Vier katjes bij een rieten mand

rechtsonder get. 'C Raaphorst'

olieverf op doek, 48x58 cm

Herkomst:
-Het schilderij was gedurende circa 100 jaar in de collectie van de familie van de huidige eigenaar.

€ 1.500,00
€ 2.000,00