Lot 5564
Najaarsveiling 2014
Een mahoniehouten speeltafel

Hollands, 19e eeuw

Met gebogen poten waaraan snijwerk van vruchten. Binnenzijde met opbergvak. Front met snijwerk. Blad rood velour ingelegd.

H 80x86x43 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 190,00

Hamerprijs: € 190