Lot 299
Spring Auction: European Fine Art 2019
Hollandse School (20e eeuw)

Sleeping beauty

linksonder initialen 'Is./Is.'

aquarel op papier, 28,5x46,5 cm

€ 2.000,00
€ 3.000,00