Lot 589
Franse School (circa 1900)

'La Moisson', onduidelijk gesigneerd (rechtsonder), ets (oplage: 176/300),16x21 cm (met lijst: 30x34 cm)

€ 50,00
€ 70,00

Startbod: € 30