Lot 585
Frida Holleman (1908-1999)

Besneeuwd stadspark

gesigneerd 'F. Holleman' (linksonder)

aquarel, 29x39 cm (met lijst: 50x58 cm)

Conditie: klein beetje vergeeld, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140