Lot 587
Eugène Chifflot (1872-1956)

Edam

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd (rechtsonder)

aquarel, 31x23 cm (met lijst: 51x40 cm)

Conditie: enigszins vergeeld en beginnende foxing linksboven, verder goed

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 40