Lot 3106
Najaarsveiling 2014
Een paar fencai flessen met zilveren montuur en dop

19e eeuw, zilver

met onderglazuur blauw decor van een rivierlandschap, overgedecoreerd met figuurtaferelen in paneel, bloemen en de hals met lotusranken. (2)

H 23,5 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475