Lot 20
Online Only - Fine Art - juni 2019
Kees Andrea (1914-2006)

Kaartende Surinaamse jongens

gesigneerd 'K. ANDRÉA' (rechtsonder); nogmaals gesigneerd en betiteld (op de achterzijde)

olieverf op schildersboard geplakt op board, 30x40 cm

Herkomst: Nalatenschap Kees Andrea.