Lot 19
Online Only - Fine Art - juni 2019
Kees Andrea (1914-2006)

Interieur II

gesigneerd 'K. ANDRÉA' (bovenrechts); tevens gesigneerd en betiteld (op de achterkant van de lijst)

olieverf op schildersboard gemonteerd op board, 30x40 cm

Herkomst: Nalatenschap Kees Andrea.