Lot 13
Online Only - Fine Art - juni 2019
Kees Andrea (1914-2006)

Mensen en duiven, Mexico

gesigneerd 'K. ANDRÉA' (linksonder); nogmaals gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'K. Andréa Mexico 1986' (op de achterzijde)

olieverf op doek gemonteerd op board in beschilderde kunstenaarslijst, 32,5x42,5 cm

Herkomst: Nalatenschap Kees Andrea.