Lot 12
Online Only - Fine Art - juni 2019
Kees Andrea (1914-2006)

Zelfportret

gesigneerd en geannoteerd 'K. Andréa zelfportret' (rechtsonder)

inkt op papier, zonder lijst, 50x38 cm

Herkomst: Nalatenschap Kees Andrea.