Lot 18
Online Only - Fine Art - juni 2019
Kees Andrea (1914-2006)

gesigneerd 'K. ANDRÉA' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50,5x40,5 cm

Herkomst: Nalatenschap Kees Andrea.