Lot 4018
Najaarsveiling 2014
Een notenhouten likeurkelder

Engels, 19e eeuw

donker gelakt, de rechthoekige kast ingelegd met koperen biezen en twee ornamenten en met vier geetste karafjes met stoppen en zestien glaasjes op voet.

27x30x23 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300