Lot 145
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Toegeschreven aan Henri Leys (1815-1869)

Vrouw met vergulde bokaal in voornaam Antwerps binnenhuis

olieverf op paneel, 33x25,5 cm

€ 500,00
€ 800,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450