Lot 144
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Hollandse School (18e eeuw)

Jongen met lange jas en een degen

olieverf op doek, 74x60 cm

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 1.800,00

Hamerprijs: € 1.800