Lot 143
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Rein Miedema (1835-1912)

Platbodem aan de slootkant op een zomerdag

linksonder get. 'R Miedema'en gedateerd 1903'

olieverf op doek, 49,5x80 cm

€ 800,00
€ 1.000,00

Startbod: € 800