Lot 136
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Adrion (20e eeuw)

Straatbeeld met paardenkoets en auto's, mogelijk Parijs.
In dorso: Bootje op het strand, studie. Olieverf op doek, 37x45 cm

linksonder get. 'Adrion'

€ 200,00
€ 400,00

Startbod: € 200