Lot 131
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Raoul Martinez (1876-1974)

'Narcissen en boeken'

linksonder get. en gedateerd '35

olieverf op doek, 46x55 cm

Herkomst:
-Voorheen bij Kunsthandel Nieuwenhuizen Segaar, Den Haag.

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325