Lot 129
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Victor Linford (1940-2002)

Twee naakten in surrealistisch landschap

rechtsonder get. en gedateerd '75 '76

olieverf op board, 69x93 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375